Skip Navigation Links
Live
Lajmet
Programi
YouTube
Emisionet
Horoskopi
Kalendari
Kontakt
Sherbimet
Per ne
English
Login
 
 
Horoskopi ditor: e mërkurë 10.02.2016

DASHI
Keshilla e Uranit per ata qe jane ne cift eshte: respektojeni sa me shume lirine e partnerit tuaj. Nese keni pak lekundje te lidhjes suaj mundohuni te flisni hapur dhe shprehni secili aspiratat dhe sugjerimet per te permiresuar situaten. Ju beqare qe keni kohe qe kerkoni dashurine pergatituni. Mundesite nuk do iu mungojne. Nuk do beni shpenzime dhe do menaxhoni me kujdes financat. Bravo!DEMI
Dita e sotme nuk do jete shume e qete per ata qe jane ne nje lidhje. Nen pranine e partnerit nuk do perjetoni asnje emocion, ndersa aventurat e reja do iu joshin se tepermi. Kontrollojeni veten! Beqaret edhe pse do jene me te cliruar dhe do i shprehin ndjenjat nuk do mund te krijojne nje lidhje. Kujdes me marrjen e rreziqeve financiare sepse nuk eshte dita e duhur. Mos jepni as hua.BINJAKËT
Neptuni dhe Urani do ndikojne mjaft ne jeten sentimentale te cifteve. Do kaloni nje dite plot momente te lumtura dhe do ndiheni me te qete. Ne qiellin e beqareve do te ndikoje Hena. Pas nje periudhe te nderlikuar dhe me pak takime sot do kete ndryshime rrenjesore. Ju ngelet vetem te perfitoni sa te mundni. Pa ndikimin e yjeve ne planin financiar do mund ta menaxhoni me kujdes buxhetin.GAFORRJA
Yjet do kontribuojne mjaft sot per harmonine dhe paqen e marredhenies ne cift. Per te perfituar sa me teper duhet te tregoheni tolerante dhe te beni edhe ndonje leshim te vogel. Shmangni skenat e xhelozise! Nese ju beqare doni aventura pa te ardhme do keni fat sot, nese kerkoni dashurine prisni edhe pak. Fale mbeshtetjes se Merkurit do beni nje riorganizim te financave dhe do kete permiresime.LUANI
Me Marsin, planetin e deshirave dhe seksualitetit, jeta e cifteve do jete e kendshme. Do jeni joshese dhe partneri do ndihet me fat qe iu ka ne krah. Beqaret do kene nje takim shume te rendesishem i cili me shume gjasa do mund te shkoje edhe deri ne martese. Urani do iu krijoje kushtet e duhura per te arritur ate qe doni ne planin financiar. Perfitoni per te realizuar edhe transaksionet e menduara.VIRGJËRESHA
Planetet do e mbrojne se tepermi dashurine e cifteve sot. Jupiteri do iu sjelle fat dhe do jepen shenjat e para te nje te ardhmeje premtuese. Shfrytezojeni diten! Beqaret nga ana tjeter, te influencuar negativisht nga Urani do vazhdojne te jene ne pritje dhe do hezitojne te shprehen. Mos bini pre e tundimit per te shpenzuar pa limit. Mund te lindin probleme aq te medha sa nuk mund ta mendoni.PESHORJA
Disa planete do mundohen t’ua mbrojne jeten ne cift, por disa te tjere do sjellin tronditje. Gjithcka do shkoje mire nese lidhja juaj eshte e forte. Edhe pse mund te lindin konflikte do ruani qetesine dhe do mundoheni te sqaroni cdo gje me mirekuptim. Beqaret do kene nje dite te zakonshme por me disa takime interesante. Cdo gje do shkoje mire ne sektorin e financave. Numri i fatit do jete 185.AKREPI
Mos u mundoni te provokoni shpesh xhelozine e partnerit ne menyre qe te shihni reagimin e tij. Per shkak te klimes te trazuar edhe ai mund te hakmerret me te njejten menyre dhe nuk do iu vije mire. Per beqaret priten dite te mira por duhet te jeni pak me te duruar. Dilni me miqte sot! Me financat duhet te tregoheni shume te matur dhe te kufizoni shpenzimet ne menyre qe mos tronditet ekuilibri.SHIGJETARI
Rrymat qe do sjelle Neptuni ne jeten e cifteve nuk do jene shume te ngrohta dhe do rrezikojne harmonine. Do e provokoni shpesh njeri-tjetrin dhe mund te kete edhe skena jo fort te kendshme. Kujdes! Per beqaret atmosfera dita do jete me e mire. Disa do kene edhe takime vendimtare. Perfitoni! Do iu ikin shume para nga duart sot. Mundohuni t’iu vini pak fre sa nuk eshte vone.BRICJAPI
Per pjesen me te madhe te atyre qe jane ne nje lidhje yjet parashikojne nje marredhenie te kendshme dhe mbi te gjitha do mbizoteroje besnikeria. Klima do jete e qete edhe per ata qe kane kaluar disa veshtiresi. Nese jeni beqare dita do jete plot ngjyra edhe pse do iu duhet te prisni pak per te marre nje propozim nga ai qe pelqeni. Financat do te ulen paksa. Beni shume kujdes!UJORI
Fale mbeshtetjes qe do iu jape Venusi ju do beni cmos qe ta stabilizoni marredhenien ne cift dhe te ndiheni mire. Beqaret nuk duhet te shpresojne kete te premte per dashurine e madhe. Gjithsesi do keni mjaft mundesi te krijoni miqesi te reja te cilat nuk i dihet se cfare drejtim mund te marrin ne nje te ardhme te afert. Financat jo mire. Do beni blerje te pamenduara dhe nuk do e stabilizoni dot buxhetin.PESHQIT
Do kaloni momente te mrekullueshme sot prane atij qe doni dhe asnje re nuk do mbizoteroje ne qiellin tuaj. Mundohuni ta ruani sa te mundni kete klime bashkepunimi. Beqaret do jene te urte dhe nuk do e kerkojne me ngulm dashurine, por papritur nje mundesi mjaft e mire do shfaqet per ta. Lerini gjerat te rrjedhin vete! Me shpenzimet do jeni te matur dhe kjo nuk do sjelle probleme financiare.


Sonte në program
08:04Tinguj burimorë
09:00Kamera fshehur
10:04Muzikë popullore
11:04Panorama sportive ( R )
12:04Film i vizatuar
13:00Muzikë e huaj
14:00Kamera fshehur
15:00Muzikë argëtuese
16:00Pro Select ( D )
17:06Film artistik ( R )
18:58Muzikë popullore
19:50Përralla e mbremjes
20:00Lajmet 1
20:24Muzikë argëtuese
21:00Prodhimi ynë, pasuria jonë
22:00Muzikë popullore
22:30Lajmet 2
23:06Film artistik
00:58Muzikë e huaj
01:20Lajmet 3

Emisionet

Publicitet
 
 
 
     
  Copyright © 2014 TV-OPINION