Skip Navigation Links
Live
Lajmet
Programi
YouTube
Emisionet
Horoskopi
Kalendari
Kontakt
Sherbimet
Per ne
English
Login
 
 
Horoskopi ditor: e premte 27.05.2016

DASHI
Provoni te kryesoni turmën sot – edhe pse ju nuk duhet ti kushtoni aq shume vëmendje atyre qe vijnë pas jush. Për aq kohe sa ju duket se jeni duke bere atë qe është me e rëndësishme apo interesant, njerëzit e duhur do t’ju ndjekin juve.DEMI
Ju me shume do te ishit te gatshëm qe te bënit dika ashtu siç duhet sesa ne kohe (edhe pse natyrisht te dyja do te ishte me mire). E sotmja është e gjitha rreth kualitetit, për aq sa ju jeni te interesuar. Nëse dikush tjetër ju shtyn juve, shtyheni atë menjëherë mbrapa!BINJAKËT
Sot ne çfarëdo lloje grupi te jeni pjese – familje, pune, shokësh ose pasagjere treni – ka shume te ngjare qe te keni nevoje për udhëheqjen tuaj. ngriheni zërin menjëherë sa te shikoni diçka qe ka nevoje për një veprim te menjëhershëm!GAFORRJA
Ju sot mund te doni qe te shmangni biseda shume te ngarkuara, pasi është e lehte qe ta fusni veten ne telashe me disa fjale te nxituara. Mund te jete e lehte për ti qetësuar gjerat me vone, por do te jete me mire nëse nuk do t’ju duhet ta bëni këtë fare.LUANI
Ju për momentin jeni i gatshëm te keni kohe te këndshme me pothuajse këdo – kështu qe shkoni tek ajo festa ose organizoni një vete! Ju gjithashtu mund te frymëzoni te tjerë ne mënyra te reja, edhe pse kjo nuk do te marr ndonjë përpjekje nga ana juaj.VIRGJËRESHA
Përpiquni qe te mos shqetësoheni se tepërmi nga kërkesat e te tjerëve – përvese nëse ky është shefi juaj, shoku ose dikush tjetër i cili mban ne duart e tij fatin e jetës suaj. Është jetësore për ju qe te kujdeseni me pare për nevojat tuaja.PESHORJA
Ju sot keni nevoje qe te shikoni përtej romancës, pavarësisht se ne fare faze jeni juve, për një kohe te gjate singell ose te lidhur. Energjia juaj sociale është e forte, dhe ju do te jeni ne gjendje qe ta bëni atë te funksionoje ne mënyrën tuaj.AKREPI
Ana juaj alturiste për momentin është e shfaqur me gjithë forcën e saj – dhe ata përreth jush nuk mund te ishin me te lumtur! Ju nuk doni shume me tepër sesa kënaqësia e te ndihmuarit, por edhe përfitimet e karmës janë ende te këndshme.SHIGJETARI
Ri-mendoni çfarëdo qe jeni duke bere – por jo sepse ju rrezikoni dështimin. Është thjesht një kohe e shkëlqyer qe te aplikoni energjinë tuaj krijuese pak a shume mbi gjithçka qe ka nevoje për një frymëzim te ri. Ju jeni i arte!BRICJAPI
Një shtyrje strategjike është padyshim ne rregull, kështu telefononi rreth atij takimit dhe kërkojini atyre një shtyrje. Aftësitë tuaja menaxhuese te kohës do te futen ne loje ne një mënyrë te madhe, gjë e cila është e shkëlqyer për ju.UJORI
Si zakonisht ju jeni shume përpara turmës. Energjia e sotme e guximshme ju ndihmon te vendosni trendet ose te surprizoni shket te cilët janë me pak mendje hapur sesa juve. Nuk është e turpshme qe te jeni kaq shume përpara tyre!PESHQIT
Është me e lehte se kurrë qe te përziheni me turmat – edhe nëse ju ndiheni se ne te vërtetë nuk përkisni aty. Përpiquni qe te mos shqetësoheni se tepërmi rreth përfshirjes aty dhe thjesht përqendrohuni ne absorbimin e sa me shume informacioni qe te mundeni.


Sonte në program
08:04Program për femijë
09:00Në shoqëri me...
10:04Muzikë argëtuese
11:04Prodhimi ynë, pasuria jonë ( R )
12:04Dokumentar
13:00Kamera fshehur
14:00Muzikë e huaj
15:00Kontakt ( R )
16:00New Play
17:06Film artistik ( R )
18:58Në shoqëri me...
19:50Përralla e mbremjes
20:00Lajmet 1
20:24Muzikë popullore
21:00Pro Ars ( R )
22:00Muzikë argëtuese
22:30Lajmet 2
23:06Film artistik
00:58Muzikë e huaj
01:20Lajmet 3
01:46Muzikë

Emisionet

Publicitet
 
 
 
     
  Copyright © 2014 TV-OPINION